Wie is wie

  • Ruud Sturm

    • Directeur
    • r.sturm
    • @alberoscholen.nl
  • Marleen de Jager

    • Intern begeleider
    • m.dejager
    • @alberoscholen.nl
  • Elma Roelofs

    • Intern begeleider
    • e.roelofs
    • @alberoscholen.nl
  • Annet Adriaanse

    • Leerkracht groep 1/2a van dinsdag t/m vrijdag
    • a.adriaanse
    • @alberoscholen.nl
  • Febe de Krijger

    • leerkracht groep 1/2a van maandag t/m donderdag
    • f.dekrijger
    • @alberoscholen.nl
  • Elsbeth Aalders-van Oostrom

    • Leerkracht groep 1/2b van maandag t/m donderdag
    • e.aalders
    • @alberoscholen.nl
  • Francien Maljaars

    • Leerkracht groep 1/2b op vrijdag
    • f.maljaars
    • @alberoscholen.nl
  • Sanne Wisselink-Blom

    • Leerkracht groep 3 van maandag t/m woensdag
    • s.wisselink
    • @alberoscholen.nl
  • Nicole de Jonge

    • Leerkracht groep 3 van donderdag t/m vrijdag
    • n.dejonge
    • @alberoscholen.nl
  • Jacqueline Willemsen

    • Leerkracht groep 4 van maandag t/m woensdag
    • j.willemsen
    • @alberoscholen.nl
  • Nancy van Spall

    • Leerkracht groep 4 van donderdag t/m vrijdag
    • Leerkracht groep 5 op woensdag
    • n.vanspall
    • @alberoscholen.nl
  • Marianne de Leeuw

    • Leerkracht groep 5 op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
    • m.deleeuw
    • @alberoscholen.nl
  • Eva Vierenhalm

    • Leerkracht groep 6 van maandag t/m dinsdag
    • Leerkracht groep 8 op woensdag
    • e.vierenhalm
    • @alberoscholen.nl
  • Ismay Ross

    • Leerkracht groep 6 van woensdag t/m vrijdag
    • Leerkracht groep 7 op dinsdag
    • i.ross@alberoscholen.nl
  • Jenneke van den Dries

    • Leerkracht groep 7 op maandag en woensdag t/m vrijdag
    • j.vandendries
    • @alberoscholen.nl
  • Luc van der Schaaf

    • Lio-stagiare groep 7 van maandag t/m dinsdag
    • l.vanderschraaf
    • @alberoscholen.nl
  • Rebecca Linzell-Rijk

    • Leerkracht groep 8
    • r.linzell
    • @alberoscholen.nl
  • Mieke Zoutewelle

    • Leerkracht ondersteuner groep 8 op dinsdag, donderdag en vrijdag
    • m.zoutewelle
    • @alberoscholen.nl
  • Romy Dagevos

    • Onderwijsassistent onderbouw en middenbouw van maandag t/m vrijdag
    • r.dagevos
    • @alberoscholen.nl
  • Els Simons

    • Onderwijsassistent onderbouw en middenbouw op maandag en woensdag
    • e.simons
    • @alberoscholen.nl
  • Steffi Bouwens

    • Leerkracht ondersteuner bovenbouw van maandag t/m vrijdag.
    • s.bouwens
    • @alberoscholen.nl
  • DaniĆ«lle de Bruine

    • Onderwijsassistent groep 1/2 a en groep 1/2 b
    • maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
    • d.debruine
    • @alberoscholen.nl